امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20445
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۴
تعداد بازدید: 49
مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه ربودن 4 دیپلمات ایرانی در بیروت برخلاف اصول دیپلماتیک بود، گفت: باید وزارت امور خارجه و قوه قضائیه با یک موضع فرادستی و طبق حقوق بین‌المللی این مسئله را در مجامع بین‌المللی جدی‌تر پیگیری و مطالبه کنند.

وی با اشاره به اینکه حاج‌احمد متوسلیان سمبل رزمندگان اسلام است، افزود: اگرچه صهیونیست‌ها حاج‌احمد متوسلیان را ربودند و فکر کردند که با ربودن او و دوستانش می‌توانند جلوی مقاومت را بگیرند ولی پیروزی‌های حزب‌الله نشان داد که تلاش‌های امثال حاج احمد متوسلیان بی‌ثمر نبوده است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ما در مقابله با دشمنان‌مان با دو حسن مواجه هستیم که چه زنده بمانیم و چه شهید شویم در دو حالت پیروز شده‌ایم.

وی در پایان گفت: خانواده این عزیزان بزرگوار بازتاب‌ دهنده ارزش‌های دین ما هستند و آنها با مقاومتی که از خود نشان می‌دهند روحیه بزرگی‌شان را به جامعه القا می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها