امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20449
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 74
جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سالروز ربایش 4 دیپلمات ایرانی در لبنان، گفت: ربودن دیپلماتهای ایرانی در لبنان یکی از شواهد مظلومیت ایران در برابر تروریسم است که توسط فالانژیست‌ها، یکی از گروه‌های تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی در لبنان به اسارت درآمده و در اختیار رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

وی افزود: مجامع جهانی و به ویژه سازمان ملل متحد علی‌رغم سر دادن شعارهای حقوق بشری هیچ اقدامی در جهت روشن شدن وضعیت دیپلماتهای ربوده شده ایران صورت نداده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان و هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایران از نشانه‌های مظلومیت ایران در برابر اقدامات تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی است. جمهوری اسلامی تلاشهای زیادی را برای آزادی این دیپلماتها انجام داده و باید همچنان این تلاشها به صورت جدی ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار