امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20462
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین خانلری در مراسم صبحگاه نیروهای شهربان و حریم‌بان که در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه شهرداری ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین خانلری در مراسم صبحگاه نیروهای شهربان و حریم‌بان که در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه شهرداری تهران هم اکنون از یک سازمان صرفاً خدماتی به یک نهاد اجتماعی خدماتی تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: ما بنا داریم با اجرای طرح شهربان‌یار در تهران پیوند بین شهروندان و همچنین نیروهای شرکت شهربان و حریم‌بان را افزایش دهیم و از ظرفیت‌های مردمی استفاده بهینه را ببریم.

خانلری بیان داشت: یکی از برنامه‌های شرکت شهربان و حریم‌بان این است که با فرهنگ‌سازی در سطح شهر شرایطی را فراهم کنند که مردم بدانند که هر کاری در شهر اتفاق می‌افتد برای آینده شهر و شهروندان است.

مدیر عامل شرکت شهربان و حریم‌بان ادامه داد: 22 هزار عملیات از اول امسال تا به امروز در حوزه اجرایی از سوی نیروهای شهربان و حریم‌بان صورت پذیرفته است که این آمار قابل توجهی است.

وی اضافه کرد: شرکت شهربان و حریم‌بان با توجه به گستردگی فعالیت فصلی‌اش هر چند وقت یکبار مانوری را در بوستان ولایت برگزار می‌کند تا ضمن مرور برنامه‌ها آمادگی خود را برای اجرای مأموریت‌ها حفظ بکند.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح شهربان‌یار با همکاری شهروندان تهرانی از امروز در سطح شهر کلید خواهد خورد و این در حالیست که شرکت شهربان از مشاوره‌های شهروندان در شهر برای ارائه خدمات بیشتر استفاده خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها