امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20468
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات در بیانیه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات در بیانیه‌ای اعلام کرد: ارتش بزرگ مصر بار دیگر ثابت کرد که عملا دژ، حامی و پشتیبان قوی این کشور است که تضمین می‌کند مصر همچنان کشوری نهادی و قانونمند باقی بماند؛ کشوری که همه اقشار ملت برادر مصر را دربر می‌گیرد.

وی افزود: دولت و ملت امارات همواره چشم انتظار تقویت روابط خود با کشور برادر مصر و گام برداشتن بیشتر در مسیر همکاری مستحکم در زمینه‌های مختلف در راستای تحقق منافع مشترک دو ملت برادر هستند.

وزیر خارجه امارات گفت که کشورش با توجه به روابط تاریخی مستحکم بین دو کشر برادر مصر و امارات، با خرسندی تحولات اضاع کشور برادر مصر را دنبال می‌کند.

این وزیر اماراتی در مطلب خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت در اشاره به مصر نوشت: «ای مادر دنیا، تبریک می‌گویم.»

در همین حال، ناصر جوده وزیر خارجه اردن گفت: موضع ثابت و روشن اردن همواره برپایه احترام به اراده ملت عظیم و برادر مصر و محبت صادقانه و احترام عمیق اردن به نیروهای مسلح مصر و نقش ملی و شرافتمندانه و محوری جامع آن در مصر و ساختار امنیت ملی عربی و تقدیر عالی از الازهر و نقش ملی و آگاهی بخش مهم آن در سطح کل جهان اسلام و کلیسای قبطی و دستگاه قضایی مصر استوار است که مسئولیت ملی مصر در این برهه به این دستگاه محول شده و اداره مرحله انتقالی به رئیس دادگاه عالی قانون اساسی سپرده شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار