امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20469
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مرتضی خادمی در چهل و ششمین جلسه روحانیون کاروان‌های عمره‌گزار 92-91 با تأکید بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مرتضی خادمی در چهل و ششمین جلسه روحانیون کاروان‌های عمره‌گزار 92-91 با تأکید بر اینکه امسال روحانی تکراری برای کاروان‌های عمره‌گزار نداشتیم خواستار ادامه این روند در سال‌های آینده شد.

وی تصریح کرد: البته ممکن است برخی روحانیان به عناوین دیگر دو بار به مکه آمده باشند ولی در مجموع به عنوان روحانی کاروان تکراری نداشتیم.

نماینده بعثه با ارائه گزارشی از روند عمره در سال جاری به تعداد عمره‌گزاران تاکنون اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از 490 هزار نفر به عمره اعزام شده‌اند و این تعداد تا پایان عملیات عمره 92-91 به 530 هزار نفر خواهد رسید.

حجت الاسلام خادمی با ارائه آماری از کاروان‌های عمره‌گزار از اقدامات امور روحانیون در اعزام روحانی با تجربه و کارآزموده تقدیر کرد.

وی همچنین خطاب به روحانیون کاروان‌های عمره‌گزار خواستار توجیه زائران برای احترام به قوانین کشور میزبان شد و گفت: با توجه به حساسیت‌هایی که وجود دارد باید زائران از هرگونه بحث و جدل بپرهیزند و به قوانین کشور میزبان پایبند باشند.

حجت الاسلام خادمی برگزاری با شکوه جلسات انس و معرفت در هتل‌های مکه مکرمه را منوط به همکاری روحانیون کاروان و حضور آنها در این جلسات عنوان کرد و گفت: روحانیون کاروان‌های عمره‌گزار باید با حضور خود در این مراسم و تشویق و ترغیب زائران همراه خود برای شرکت در این جلسات شرایطی را برای بهره‌مندی از معارف اهل بیت(ع) فراهم کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها