امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20472
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حمید ضیایی پرور مدرس دانشگاه سوره با اشاره به تاریخچه شبکه‌های اجتماعی مجازی و چگونگی ایجاد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حمید ضیایی پرور مدرس دانشگاه سوره با اشاره به تاریخچه شبکه‌های اجتماعی مجازی و چگونگی ایجاد و گسترش آن در دنیای امروز به بیان آثار و بیان تهدیدها و فرصت‌های این پدیده پرداخت.

مدرس دانشگاه سوره با اشاره به تهدیدهای مختلف شبکه‎های اجتماعی مجازی، استفاده به موقع و مناسب از فرصت‌هایی که شبکه‎های اجتماعی مجازی در اختیار قرار می‎دهند را بسیار مفید و مهم دانست و افزود: اگر ما از فرصت‌هایی نظیر گسترش زبان فارسی ارتباطات بین نسلی میان ایرانیان و حوزه تمدن فارسی زبان‌ها و ترویج مبانی مذهب و تشیع به خوبی استفاده کنیم می‎توانیم به دستاورد مهم تغییر تصویر عمومی ایران در دنیا نزدیک شویم.

وی افزود: بیشتر مردم دنیا با ایران و فرهنگ کهن ایرانی بیگانه‎اند و شبکه‎های اجتماعی مجازی این فرصت را در اختیار ما قرار داده‌اند تا بتوانیم ایران را به تمام دنیا معرفی کنیم.

ضیایی پرور اظهار داشت: مقابله با تحریف نام خلیج فارس نمونه‌ استفاده درست و مناسب از ظرفیت‌های و فرصت‌هایی است که شبکه‌های اجتماعی مجازی در اختیار ما قرار داده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها