امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20483
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 204
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه برگزاری هجدهمین اجلاس اداری رؤسای شورای اسلامی استان‌ها که در برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه برگزاری هجدهمین اجلاس اداری رؤسای شورای اسلامی استان‌ها که در برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: این اجلاس توسط برنامه انجام شده هر 3 ماه یکبار برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: این اجلاس در استان‌های مختلف برگزار شده است و برای اولین بار است که در تهران برگزار می‌شود.
رئیس شورای عالی استان‌ها خاطرنشان کرد: موضوعات مختلفی در دستور کار این گونه اجلاس‌ها قرار می‌گیرد به طوری که مسائل روز موانع و مشکلات از جمله موضوعاتی است که در اجلاس اداری استان‌ها به آنها پرداخته می‌شود.
چمران ادامه داد: در جلسه امروز موضوعات مختلفی از جمله چگونگی تعامل شوراها با دولت و بالعکس مطرح شد که خوشبختانه نتایج خوبی به دست آمد.
رئیس شورای عالی استان‌ها در ادامه به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اعضای جدید شوراها در استان‌ها، شهرستان‌ها و شهرها اشاره کرد و گفت: این دوره‌های آموزشی جهت آشنایی اعضای جدید شوراها با قوانین و مقررات شوراها برگزار خواهد شد.
وی در خصوص زمان برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اعضای جدید شوراها گفت: آموزش‌های مدنظر در قالب سی‌دی و پکیج‌های الکترونیکی آماده شده است که در اختیار اعضای جدید شوراها قرار گرفته و اینگونه آموزش‌ها تا قبل از شروع فعالیت دوره چهارم شوراها ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها