امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20495
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، دولت مرکزی پاکستان پس از وقوع چندین حمله انتحاری و سازمان یافته، تعداد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، دولت مرکزی پاکستان پس از وقوع چندین حمله انتحاری و سازمان یافته، تعداد محافظان سفارت چین در اسلام‌آباد را افزایش داده است.

این در حالی است که مهندسان چینی پروژه‌های متعددی را در پاکستان راه‌اندازی کرده‌اند و در حال حاضر مشغول احداث پروژه‌های جدید در بندر کراچی و گوادر هستند. بنابراین به گفته مقامات امنیتی لازم است با در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی بیشتر از آنان محافظت شود.

در همین حال، سازمان اطلاعات پاکستان با ارائه گزارشی به وزارت کشور اعلام کرد، پاکستان در وضعیت حساسی به سر می‌برد و ما با دشمنان خود وارد جنگ شده‌ایم بنابراین دیپلمات‌های چینی از همه بیشتر در معرض خطر هستند و باید تدابیر ویژه‌ای برای محافظت از آنان در نظر گرفته شود.

به گزارش سازمان اطلاعات بعد از دستگیری الطاف حسین، رهبر حزب متحده قومی مومنت موج جدید خشونت‌ها کراچی را فرا می‌گیرد و باید از هم اکنون برای مواجه شدن با چنین وضعیتی آماده بود.

گزارش‌ها نشان می‌دهد شرکت‌های خارجی زیادی حاضر به سرمایه‌گذاری در کراچی هستند اما ابتدا می‌خواهند از امنیت نمایندگان خود در این شهر مطمئن شوند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها