امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20500
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، کتاتنی و بیومی شب گذشته توسط دستگاه‌های امنیتی مصر بازداشت شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، کتاتنی و بیومی شب گذشته توسط دستگاه‌های امنیتی مصر بازداشت شده بودند و به زندان طره منتقل گشتند.

دستگاه‌های امنیتی همچنان در تعقیب تعدادی از رهبران جماعت اخوان‌المسلمین به اتهام تحریک مردم به خشونت، ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور، هستند.

یک منبع امنیتی به روزنامه مصری الاهرام اعلام کرد که قرار بازداشت و احضار در حق 300 تن از رهبران اخوان المسلمین صادر شده است.

بر اساس این گزارش، نیروهای وزارت کشور فعالیت شبکه‌های ماهواره‌ای اخوانی در مصر شامل «الحافظ»، «مصر 25»، «الخلیجیة»، «الفتح»، «الناس» و «الرحمة» را متوقف کرد.

در پی پایان ضرب الاجل 48 ساعته ارتش برای نیروهای سیاسی مصر، فرمانده نیروهای مسلح این کشور با صدور بیانیه‌ای نقشه راه آینده کشور را تعیین کرد که بر اساس آن محمد مرسی رئیس جمهور برکنار، قانون اساسی تعلیق و رئیس دادگاه قانون اساسی به طور موقت اداره امور کشور را بر عهده گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها