امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20508
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند صبح امروز در نشست با مسئولان اجرایی شهرستان گناوه با تاکید بر این نکته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند صبح امروز در نشست با مسئولان اجرایی شهرستان گناوه با تاکید بر این نکته که دریا بزرگترین ظرفیت اقتصادی هر منطقه محسوب می‌شود افزود: ظرفیت دریا نقش مهمی در توسعه و پیشرفت همه جانبه هر منطقه به حساب می‌آید و این توانمندی باید در دستور کار قرار گیرد .

وی افزود: استفاده از منبع پرظرفیت دریا که یکی از منابع مهم درآمدزایی و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود، می‌تواند وضعیت اقتصادی مناطق ساحلی را متحول کند.

وی با بیان اینکه علیرغم تلاش مسئولان اما در نوشته‌ها رضایتمندی‌ وجود ندارد افزود: در این ارتباط سستی در مردم گناوه و کم‌کاری درمسئولان دیده می شود،بنابراین باید تلاش کنیم اگر ضعفی در برنامه‌ها بوده آن را بازنگری و اصلاح کنیم.

حسنوند با تاکید بر این نکته که دراین استان و همه شهرهای آن ظرفیت، استعدادها و امکاناتی دارد که می‌تواند این استان را به سرآمد دیگر استان‌ها تبدیل کند تصریح کرد: برای شکوفاکردن این ظرفیت‌ها نیاز به برنامه‌ریزی جدی و مدون است که یکی از اولویت‌ها و ضرورت‌های جدی برنامه‌هاست.

وی همراهی، همدلی و هماهنگی مسئولان را کلید موفقیت‌ها دانست و بیان کرد: ضرورت برنامه‌ریزی، پای‌بندی به برنامه، نگاه به افق چشم انداز 20 ساله، همراهی با برنامه پنج ساله از ضروریات است که در بودجه سالانه می‌بایست مد نظر قرار گیرد.

وی حل مشکلات مردم منطقه را وظیفه مدیران آن منطقه دانست و خاطرنشان ساخت: مردم چشم امید و نگاهشان به مسئولان است.

استاندار بوشهر افزود: کسی که مسئولیتی را برعهده دارد از فرماندار گرفته تا دیگر مسوولان نباید بی‌تفاوت و بی‌برنامه باشد و دغدغه نداشته باشد بلکه باید در آنان تعهد و دلسوزی لبریز باشد.

انتهای پیام/66006/ج20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار