امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20515
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 60
محمد حسین قدیری ابیانه کارشناس مسایل بین‌الملل در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اقدام رژیم ...

محمد حسین قدیری ابیانه کارشناس مسایل بین‌الملل در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اقدام رژیم صهیونیستی و مزدوران آنها در لبنان منجر به ربوده شدن 4 دیپلمات ایرانی شد، اظهار داشت: هر چند برخی طرف‌ها ادعا می‌کنند که این عزیزان به شهادت رسیده‌اند اما هیچ دلیل قبل قبولی ارائه نکرده‌اند لذا از نظر ما آنها زنده و در اسارت رژیم صهیونیستی هستند و این رژیم صهیونیستی است که باید پاسخگوی جان دیپلمات‌های ایرانی باشد.

قدیری‌ابیانه ادامه داد: دولت‌های مختلف در جمهوری اسلامی همواره پیگیر ربوده شدن این 4 دیپلمات بوده و پرونده آنها را از طریق مجامع جهانی دنبال کرده‌اند اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند.

این کارشناس مسایل بین‌الملل با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی از روشن شدن ابعاد این پرونده پرهیز می‌کند، یادآور شد: آنها می‌خواهند ادعا کنند که بومی‌ها و عوامل لبنانی در هنگام دستگیری این دیپلمات‌ها را به شهادت رسانده‌اند تا از زیر بار مسئولیت آن فرار کنند.

وی افزود: حقیقت ماجرای این دیپلمات‌ها حداکثر تا 10 سال آینده که به اعتقاد کسینجر اسرائیل از نقشه جهان حذف خواهد شد،‌ روشن می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها