امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20522
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 78
سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 11:55 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه کمپرسی ...

سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 11:55 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه کمپرسی بنز با یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 13 جاده بندرترکمن به آق قلا در محدوده سه راهی پنج پیکر در استان گلستان، 5 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم رعایت حق تقدم از جانب راننده کمپرسی بنز اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: همچنین در ساعت 18:15 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه کامیون ایسوزو با یک‌دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 25 جاده مهاباد به ارومیه در استان آذربایجان غربی، 3 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده کامیون ایسوزو اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در ادامه گفت: در ساعت 23 شب گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 5 جاده ایلام به صالح آباد در استان ایلام، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر دیگر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

وی در ادامه افزود: با بررسی تصادفات روز گذشته مهم‌ترین علل حوادث عدم توجه به جلو 26.9 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 20.4 درصد، انحراف به چپ 20.4 درصد، عدم رعایت حق تقدم 14.4 درصد و خستگی و خواب آلودگی 5.4 درصد بوده است؛ همچنین 31 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 10 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار