امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20533
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 129
محمدصادق کوشکی به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها دگرگونی ...

محمدصادق کوشکی به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها دگرگونی ایجاد می‌کند سبک زندگی مشخصی را می‌طلبد بنابراین آسیب‌های سبک زندگی کنونی مدت‌هاست که مورد تشریح قرار گرفته است.

وی ادامه داد: جزئیات و مشخصات سبک زندگی اسلامی در این اثر تشریح شده است، بنابراین اگر انقلاب اسلامی و دین را به عنوان متن زندگی پذیرفته‌ایم که باید از مدل دینی سبک زندگی نیز تبعیت کنیم.

کوشکی با اشاره به اینکه مصداق‌هایی که در این اثر مورد توجه قرار گرفته از زندگی امام خمینی (ره) و سبک زندگی جهادی است، گفت: این اثر به زودی از سوی نشر معارف منتشر می‌شود.

این استاد دانشگاه تهران درباره دیگر کتاب در دست انتشار خود با عنوان «بازنگری در الگوی پیشرفت» سخن گفت و افزود: در این کتاب مفهومی به عنوان پیشرفت در اندیشه دینی تشریح شده است و سؤالی مبنی بر اینکه آیا پیشرفت در اندیشه دینی مورد پذیرش است یاخیر و یا بیشتر توجه به جای پیشرفت به تمدن سازی است، دراین نوشتار مدنظر قرار گرفته است.

کوشکی اخیراً کتابی با عنوان «کادرسازی برای انقلاب» را از سوی آستان قدس رضوی  منتشر کرده که درباره این کتاب توضیح داد: ضرورت کادرسازی در حوزه انقلاب مشخص است و این کادرسازی به این معنی است که انقلاب به عنوان حرکت فکری که تأثیرات بین‌المللی و سیاسی و ... دارد، نیازمند نیروهایی است که در خدمتش باشند در نهایت به این سؤال که آیا انقلاب نیروهای خود را به عنوان یک پدیده فکری و فرهنگی تأمین کرده و به چه صورتی، دراین کتاب پاسخ داده شده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها