امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20545
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الیوم السابع، اطراف دادگاه قانون اساسی در آستانه برگزاری مراسم سوگند عدلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الیوم السابع، اطراف دادگاه قانون اساسی در آستانه برگزاری مراسم سوگند عدلی محمود منصور رئیس دادگاه عالی قانون اساسی و رئیس جمهور موقت مصر در مجمع عمومی این دادگاه آرام است.

انتظار می‌رود که دفتر ریاست جمهوری سالن محل برگزاری مراسم سوگند را برای اتخاذ تدابیر و مقدمات لازم از دادگاه عالی قانون اساسی تحویل بگیرد.

عدلی محمود منصور امروز هم به عنوان رئیس دادگاه و هم به عنوان رئیس جمهور موقت سوگند یاد خواهد کرد زیرا پیش از این به خاطر شرایط کشور مصر نتوانسته بود به صورت رسمی برای تصدی ریاست دادگاه عالی قانون اساسی سوگند یاد کند.

این درحالی است که همزمان اطراف ساختمان دادگاه عالی قانون اساسی شاهد حضور گسترده نیروهای امنیتی است.

شماری از فرماندهان امنیتی به همراه ده‌ها نفر از نیروهای راهنمایی و رانندگی مستقر هستند و موانع آهنی در اطراف دادگاه برای تامین امنیت رئیس جمهور جدید قرار داده شده است.

چهار خودروی دستگاه امنیت مرکزی و یک دستگاه زره پوش پلیس و یک دستگاه خودروی آتش نشانی نیز در محل مستقر شده‌اند.

استان‌های مختلف مصر از شب گذشته تا بامداد امروز شاهد درگیری بین مخالفان و هواداران محمد مرسی درپی اقدام ارتش در خلع وی از ریاست جمهوری مصر بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها