امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20565
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، منبع امنیتی فلسطین گفت که نیروهای اشغالگر اسرائیلی بامداد امروز پنج‌شنبه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، منبع امنیتی فلسطین گفت که نیروهای اشغالگر اسرائیلی بامداد امروز پنج‌شنبه با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری، 12 فلسطینی را ربودند.

بر اساس این گزارش، نیروهای اشغالگر اسرائیلی امروز به شهرک یعبد واقع در جنوب غربی جنین یورش برده و سه فلسطینی اعم از «مجدی غازی حرزالله»(23ساله)، «عزالدین فاروق حرز‌الله»(20 ساله) و «محمد سمیر توفیق ابوبکر»(22 ساله) را بازداشت کردند.

وی افزود که در جریان این یورش، درگیری‌هایی با اهالی منطقه رخ داد که طی آن نیروهای اشغالگر اسرائیلی از بمب‌های صوتی و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند که منجر به ایجاد خفگی در میان تعدادی از اهالی شد.

به گفته این منبع، نیروهای اشغالگر همچنین به شهرک الیامون واقع در غرب جنین و روستای بدرس در غرب رام‌الله و شهرک الخضر در جنوب بیت‌لحم یورش بردند و طی آن 9 فلسطینی را بازداشت کردند.

نیروهای اشغالگر صهیونیست به طور روزانه یورش‌هایی را به مناطق مختلف کرانه باختری انجام داده و طی آن تعدادی از فلسطینیان را بازداشت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار