امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20569
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، محمد بن علی آل خلیفه قاضی دادگاه کیفری یکم بحرین ناجی عبدالله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، محمد بن علی آل خلیفه قاضی دادگاه کیفری یکم بحرین ناجی عبدالله افسر پلیس را از ضرب و جرح یک شهروند بحرینی در مرکز پلیس المعارض و ناسزا گفتن به وی تبرئه کرد.

یونس زکریا وکیل این افسر در جلسه دادگاه گفت که این شهروند بحرینی برای دریافت غرامت از کمیته ویژه پرداخت غرامت به آسیب دیدگان حوادث کشور مدعی شده که از سوی موکل من مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

این افسر متهم شده بود که با همدستی دیگران سلامت شاکی را به خطر انداخته است و بر اساس گزارش پزشکی قانونی وی را مورد ضرب و جرح قرار داده است که باعث نقض عضو دائمی در این فرد شده است به گونه ای که دچار ضعف قدرت تنفسی و ضعف نسبی توانایی بخش پایین تنه راست وی به میزان 20 درصد شده است.

در این پرونده آمده بود که شاکی در منطقه الدیه بازداشت و مورد ضرب و شتم و اهانت قرار گرفته و به مرکز پلیس المعارض برده شده است.

رژیم بحرین پیش از این نیز دو افسر بحرینی را از شکنجه کادر پزشکی این کشور تبرئه کرده بود.

این در حالی است که سازمان‌های حقوق بشری بحرینی و بین‌المللی با ارائه اسناد و مدارکی ثابت کرده‌اند تعدادی از معترضان بعد از آغاز جنبش اعتراضی مردم از فوریه سال 2011 میلادی تاکنون در زندان‌های رژیم بحرین شکنجه شده و از آنها اعتراف گیری شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها