امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20592
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، مصطفی مشایخی مدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، مصطفی مشایخی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه استان متبوعش میزبان همایش پژوهشی شناخت اخلاق و آداب رضوی شده است، درباره موضوعات فراخوان مقاله این همایش ابراز داشت: مردم دوستی در سیره و سخنان امام رضا(ع)، گشاده‌رویی، خوش زبانی در سیره و سخنان امام رضا(ع)، فروتنی و تواضع در سیره و سخنان امام رضا(ع)، خدمت بی‌منت و خالصانه به مردم در سیره و سخنان امام رضا(ع)، حفظ کرامت مردم و احترام به آنان در سیره و سخنان امام رضا(ع) و رعایت حقوق مردم در سیره و سخنان امام رضا(ع) از جمله عناوین فراخوان این همایش است.

وی افزود: سلام کردن، مصافحه و زیارت مؤمنان در سیره و سخنان امام رضا(ع)، همفکری کردن و مشورت با مردم در سیره و سخنان امام رضا(ع)، رعایت آداب همنشینی با مردم در سیره و سخنان امام رضا(ع)، اصلاح بین مردم، برادری و صمیمیت، عفو و گذشت، ایثار و فداکاری و عیادت مریض در سیره و سخنان امام رضا(ع) از دیگر موضوعات فراخوان مقالات این جشنواره است.

مشایخی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا پانزدهم مرداد ماه جاری است، بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به اهمیت موضوع در سال جاری شاهد افزایش تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش باشیم.

به گزارش فارس، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فراخوان این همایش، می‌توانند به سایت www.shamstoos.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها