امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20593
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پی انتشار خبری با عنوان «واکنش عجیب یک اداره به مستند تبلیغاتی جلیلی+فیلم» در خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پی انتشار خبری با عنوان «واکنش عجیب یک اداره به مستند تبلیغاتی جلیلی+فیلم» در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «سازمان  جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور» پاسخی را به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ارسال کرده که در زیر منتشر می‌شود.
 

آن آقایی که تحت عنوان دامدار در فیلم مستند انتخاباتی «مردم + 1» دکتر جلیلی، قطع درختان جنگلی نمایش داده شده در فیلم را مافیایی و به منابع طبعی نسبت داده است، خود از متخلفین منابع طبیعی بوده و تنها برای فرافکنی و انحراف اذهان عمومی، اداره کل منابع طبیعی منطقه مازندران (نوشهر) را متهم کرده است.

به استحضار می‌رساند درختان قطع شده در فیلم توسط مجری طرح جنگلداری (دانشکده منابع طبیعی کرج) به عنوان جنگل آموزشی و در راستای اجرای طرح جنگلداری قطع شده است و آقای دامدار خود از متخلفین منابع طبیعی بوده و در سال 83 به دلیل ارتکاب به قطع درختان جنگلی علیه وی صورت مجلس تخلف از مقررات ماده 42 به شماره 106620 - 19/11/83 تنظیم شده است که پس از رسیدگی قضایی، منجر به صدور حکم در دادگاه بدوی گردید که مبین سوء سابقه وی نسبت به منابع طبیعی است.

در ادامه فرد مذکور به منظور تشویش اذهان عمومی، اقدام منابع طبیعی در تخریب دام‌سرای غیرمجاز خود را متعاقب فیلم مستند آقای دکتر جلیلی در جریان انتخابات قلمداد کرده است. حال آنکه سرای دامداری بدون مجوز قانونی ایجاد شده و قانون نیز نحوه برخورد با متخلفین را مشخص کرده است. لذا برابر دستور مورخه 31/1/92 دادستان شهرستان نوشهر، مأمورین منابع متخلفین در تاریخ 15/2/92 برابر صورت مجلس تنظیمی سرای دامداری غیرمجاز نامبرده را تخریب و در حین عملیات نیز نه تنها هیچ گونه دام یا محصولات لبنی از بین نرفته بلکه تعداد 10 اصله از گران‌قیمت‌ترین درختان جنگلی و الوار مسروقه و یک دستگاه اره موتوری کشف و تحویل یگان حفاظت اداره کل گردیده و کلیه اقدامات صورت گرفته دو ماه قبل از پخش مستند انتخاباتی بوده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها