امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20617
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس دفتر «بنیامین نتانیاهو» از سمت خود استعفا داده و قرار است در پایان تابستان سمت خود را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس دفتر «بنیامین نتانیاهو» از سمت خود استعفا داده و قرار است در پایان تابستان سمت خود را ترک کند. او دومین دستیار ارشد نخست‌وزیر اسرائیل است که در دو هفته اخیر از سمت خود کناره‌گیری کرده است.

«گیل شفر» که گفته می‌شود نتانیاهو هم با کناره‌گیری‌اش موافقت کرده، با اتهام سواستفاده جنسی روبرو شده است. کانال 2 تلویزیون اسرائیل گزارش کرده که اوایل امسال زنی مدعی شده است که شفر پانزده سال قبل به او تعرض کرده است.

البته شفر این اتهامات را رد کرده و در بیانیه‌ای هم که روزنامه «یدیعوت آحارانوت» منتشر کرده، او وجود هرگونه ارتباط بین استعفایش و این اتهامات را منکر شده است. دفتر نخست‌وزیری رژیم‌صهیونیستی هم ارتباط این دو موضوع را رد کرده اما دلیلی هم برای کناره‌گیری شفر ارائه نکرده است.

شفر فوریه سال 2012 جانشین «ناتان اشل» شد. اشل هم با اتهامی مشابه روبرو بود و نهایتا مجبور به کناره‌گیری شد. 

اواخر ماه گذشته میلادی هم روزنامه عبری زبان «معاریو» از کناره‌گیری «یاکوف عامیدرور» از سمت مشاور امنیت ملی نتانیاهو خبر داد. این تصمیم پس از مشاجره و اختلاف وی با نخست‌وزیر اتخاذ شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار