امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20623
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «عبدالمجید محمود» به همراه تعدادی از اعضای دادستانی کل و کانون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «عبدالمجید محمود» به همراه تعدادی از اعضای دادستانی کل و کانون قضات وارد دفتر محل کارش شد.

بر اساس این گزارش حاضرین در دادستانی به نشانه شادی از بازگشت عبدالمجید به منصب خود، شعارهایی در حمایت از وی و شعار الله اکبر سر دادند.

بر پایه این گزارش، عبدالمجید به محض ورود به دفتر کارش و تحویل منصب خود، به همراه «احمد الزند» رئیس شورای اداری کانون قضات مصر دفترش را ترک کرد تا به دفتر «حامد عبدالله» رئیس شورای عالی قضایی رفته و برخی امور را بررسی و تحویل منصب خود را اعلام نماید.

دادگاه استیناف مصر روز سه‌شنبه حکم تعیین «طلعت عبدالله» را باطل اعلام و بر بازگشت «عبدالمجید محمود» دادستان سابق به سمت خود تاکید کرد.

مرسی سال گذشته پس از عهده‌داری منصب ریاست جمهوری طی حکمی عبدالمجید را که دادستان دوره مبارک بود از سمت خود عزل و طلعت عبدالله را به جای وی منصوب کرد که همین امر جنجال زیادی را در داخل مصر به پا کرده و اعتراض قضات را به دنبال داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار