امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20640
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 93
قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: ثبت‌نام حدود 90 درصد ...

قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: ثبت‌نام حدود 90 درصد دانش‌آموزان در مدارس کشور انجام شده است و تا 15 تیرماه، پرونده ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس بسته می‌شود.

وی ادامه داد: تا پایان تیرماه، تمام اقدامات مانند ساماندهی نیروی انسانی در مدارس انجام خواهد شد و ابلاغ معلمان نیز صادر می‌شود.

مستقیم در خصوص ثبت‌نام دانش‌آموزانی که از یک استان به استان دیگر یا از منطقه‌ای به منطقه دیگر نقل مکان کرده‌اند، گفت: خانواده‌ها موظف هستند تا 15 تیرماه در هر منطقه‌ای که در حال حاضر ساکن هستند، فرزند خود را ثبت‌نام کنند.

وی افزود: در صورتی که پس از پایان مهلت ثبت‌نام، خانواده‌ای تصمیم بگیرد که محل زندگی را جابه‌جا کند، با مراجعه به ستاد ثبت‌نام اداره آموزش و پرورش منطقه محل جدید سکونت و ارائه مستندات شامل برگه ثبت‌نام در مدرسه قبلی و مدارک مربوط به محل سکونت جدید، می‌تواند نامه ثبت‌نام در مدرسه جدید را دریافت کند.

دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان تأکید کرد: خانواده‌ها دغدغه ثبت‌نام فرزندانشان در مدارس را نداشته باشند و مطمئن باشند فرزندشان در ابتدای مهر، سال تحصیلی جدید را در مدرسه محل سکونت آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها