امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20702
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 148
مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به وضعیت ثبت نام کنندگان تسیهلات ازدواج اظهار داشت: صندوق مهر امام ...

مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به وضعیت ثبت نام کنندگان تسیهلات ازدواج اظهار داشت: صندوق مهر امام رضا (ع) برای افرادی که در روز نیمه شعبان ازدواج کرده باشند تسهیلات ازدواج 5 میلیون تومانی در نظر گرفته است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا گفت: متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه بانک مرکزی به صندوق برای پرداخت تسهیلات معرفی می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام اولیه منوط به تایید شماره ملی افراد توسط ثبت احوال است، بیان داشت: تاکنون تعدادی از این افراد به صندوق معرفی شدند و مراحل پرداخت شروع شده است.

به گفته حسین نژاد، در روزهای گذشته نزدیک اسامی مربوط به 33 هزار و 800 نفر برای دریافت تسهیلات ازدواج ثبت شده که نزدیک به 9 هزار نفر اطلاعات آنها از طریق صندوق دریافت شده است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا با اشاره به اینکه دریافت تسهیلات ازدواج  7 مرحله دارد، بیان داشت: ثبت نام در سامانه بانک مرکزی، تطیبق مدارک با اطلاعات ثبت احوال، معرفی به استان‌های مربوطه و بانک عامل، ارجاع به شعبه مربوطه، دریافت شرایط وام از سوی متقاضی و ارائه مدارک و تایید ضامن و پس از آن مراحل اداری تا دریافت تسهیلات را شامل می‌شود.

حسین نژاد با تاکید بر اینکه به دنبال دریافت اعتبارات بیشتر به منظور اختصاص تسهیلات بیشتر به متقاضیان هستیم، تصریح کرد: هنوز آمار ثبت نام کنندگان به صورت کامل به صندوق ارائه نشده تا بتوان تعداد دقیق مشمولان وام 5 میلیون تومانی را اعلام کرد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها