امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20704
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروه اخوان المسلمین اردن در بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروه اخوان المسلمین اردن در بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود "کودتای نظامی علیه تنها رئیس جمهوری منتخب تاریخ معاصر مصر را" محکوم کرد و گفت که "دهها میلیون نفر از آزادگان ملت مصر که در حمایت از مشروعیت و اراده آزاد تظاهرات کردند؛ این امر را تایید نمودند".

این بیانیه افزود: این کودتا آخر کار نیست زیرا کسانی که درکنار حق ایستادند و از آن سخن گفتند قادر به بپا خاستن و تغییر هستند زیرا رویارویی امروز بین اراده عمق ملت برای اصلاحات و تغییر و گرایش رژیم های فاسد و پیروان آن به سمت استبداد و ناکامی است.

گروه اخوان المسلمین اردن "همه نتایج ناشی از این کودتای نظامی را باطل و مغایر با حداقل معیارهای دموکراسی دانست که غرب از آن دم می زند" و افزود که "این کودتا مغایر با خواست ملت و گزینه های آنها است".

این بیانیه "از کشورهای آزاد خواست تا تشکیلات نظامی جدید را به رسمیت نشناسند و به مشروعیتی که اراده ملت مصر براساس انتخاباتی آزاد، سالم و بی سابقه برگزید، بازگردند".
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها