امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20725
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی درام خانوادگی و اجتماعی در سه روز اول نمایش عمومی 5/22 کرور فروش کرد و صدرنشین جدول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی درام خانوادگی و اجتماعی در سه روز اول نمایش عمومی 5/22 کرور فروش کرد و صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای هند شد.

سازندگان «گانچاکار» از این رقم فروش زیاد راضی نیستند و می‌گویند انتظار یک افتتاحیه 40 کروری را برای آن داشتند.با این رقم فروش افتتاحیه، بعید به نظر می‌رسد فیلم جدید هاشمی و بالان بتواند بیشتر از 50 تا 60 کرور در سینماهای هند فروش کند.

در این حالت،«گانچاکار» لقب فیلمی با یک فروش معمولی را خواهد گرفت و نمی‌توان نام آن را وارد فهرست فیلم‌های پرفروش سال 2013 سینمای هند کرد.

افتتاحیه معمولی این فیلم در شرایطی نصیب آن می‌شود که جدول گیشه نمایش سینماهای هند طی چهار هفته گذشته شاهد اکران عمومی فیلم‌هایی با افتتاحیه بالا بوده است و هر سه فیلم جدید این جدول طی هفته‌های قبل، تبدیل به کارهایی پرفروش شده‌اند.

«رانجانا» با بازی دانوش و سونم کاپور با فروش 11 کروری خود، در ردیف دوم جدول گیشه نمایش نشست. این فیلم طی 10 روز نمایش عمومی 46 کرور فروش کرده و لقب یک فیلم پرفروش را گرفته است.

«فوکری» فیلم سوم جدول گیشه، با فروشی 4 کروری این ردیف را به خود اختصاص داد و فروش کلی خود طی 18 روز اکران عمومی را به 34 کرور رساند. این فیلم هم لقب یک کار پرفروش را از آن خود کرد.

چهارمین فیلم جدول گیشه نمایش سینماهای هند « این جوانی دیوانگی است» با بازی رانبیر کاپور است، که هنوز هم تماشاگران سینما را جذب می‌کند.

فروش 2 کروری فیلم در پنجمین هفته نمایش عمومی، رقم کلی فروش آن را به 189 کرور رسانده است. اهل فن این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا این کمدی درام خانوادگی می‌تواند به یک فروش کلی 200 کروری دست پیدا کند یا خیر.

نکته‌ای که منتقدان و تحلیل گران اقتصادی سینما در هند به آن اشاره می‌کنند، موفقیت‌ مالی محصولات مستقل و غیرمتعارف در جدول گیشه نمایش سینماهای این کشور آسیایی است.

برعکس فیلم‌های پرزرق و برق و رویاپرداز بالیوودی، این فیلم‌ها حال و هوایی واقع گرا دارند و از بازیگران معمولی و غیرستاره برای نقش‌های اصلی خود بهره گرفته‌اند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار