امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20736
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 99
سهیل جهان بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوصا اجرای طرح بلیت نیم بهاء در طول سال در سینمای ممتاز سپیده و حوزه هنری برای احیای این ...

سهیل جهان بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوصا اجرای طرح بلیت نیم بهاء در طول سال در سینمای ممتاز سپیده و حوزه هنری برای احیای این سینما که زمانی محل اصلی نمای آثار کوتاه و مستند بود،گفت:سینما سپیده یکی از سینماهای ممتاز تهران است، متاسفانه به دلیل نبود برنامه‌ریزی مناسب برای این سالن، شاهد کاهش مخاطب در این سینما بودیم، اما از پارسال طرح‌هایی برای احیای این سالن و رونق بخشیدن به آن ارائه دادیم.

وی افزود: طرح بلیت نیم بها برای دانشجویان که توسط سازمان توسعه سینمایی سوره در این سینما اجرا شد نشان داد برنامه‌ها و طرح هایمان درست بوده است.

جهان‌بیگلری تصریح کرد: سینما سپیده در موقعیت جغرافیایی خاصی در تهران قرار دارد، دانشجویان، اهالی فرهنگ و هنر و دانش آموزان در این منطقه رفت و آمد فراوان دارند و سینما سپیده می‌تواند جای خالی یک پاتوق فرهنگی مطلوب برای این قشر را پر کند.

مدیرعامل سازمان سینمایی حوزه هنری ادامه داد: با بازسازی کف سینما، تعویض صندلی‌ها، بهسازی پرده و بهبود کیفیت صدا و تصویر سینمای ممتاز سپیده آمادگی میزبانی از خانواده‌های تهرانی و دانشجویان و هنرمندان را دارد. با اجرای طرح نیم بها در تمام ایام سال، این امتیاز را برای دوستداران هنر سینما قائل می شویم که در محیطی مناسب به تماشای فیلم‌ها بنشینند.

جهان‌بیگلری تاکید کرد: سینما سپیده تنها سینمای ممتاز ایران است که بلیت آن در کل سال و برای همه خانواده‌ها نیم بها است.

وی همچنین با اشاره به طرح‌های حوزه هنری برای ادامه نمایش فیلم‌های کوتاه و مستند در سینما سپیده گفت: به برنامه نمایش فیلم‌های مستند و کوتاه در این سینما فکر می‌کنیم و برای آن طرح‌هایی داریم. با تبدیل شدن سینما سپیده به یک پاتوق پررونق فرهنگی علاوه بر دانشجویان و فیلمسازان و جوانان علاقمند به سینمای مستند و کوتاه، خانواده ها هم می‌توانند به تماشای این آثار بنشینند و نوعی دیگر از سینما را تجربه کنند. 
 
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها