امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20746
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  عصرروز پنجشنبه 13 تیرماه از ساعت 18:30 مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره بام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  عصرروز پنجشنبه 13 تیرماه از ساعت 18:30 مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره بام ایران برگزار شد.

میرزاخانی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در این مراسم که با حضور تنی چند از داوران، مدیرعامل انجمن، تنی چند از اعضای هیئت مدیره انجمن و همچنین فیلمسازان، عکاسان و فیلمنامه نویسان 16 استان برگزار شد،گفت: ان شا ا... تا یک ماه دیگر مجتمع فرهنگی و هنری با دو سالن نمایش و امکانات وسیع و گسترده فرهنگی در شهرکرد افتتاح می شود.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در ادامه افزود: به زودی کارگاه‌های آموزش انیمیشن در دفاتر انجمن سینمای جوانان سطح کشور راه‌اندازی می‎شود. 

میرزاخانی بر ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر مجتمع سینمایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد و گفت: با قول مساعد استاندار این مجتمع ظرف یک ماه آینده به بهره‎برداری می‎رسد. 
 
در ادامه نتایج بخش عکس، فیلمنامه و فیلم به شرح ذیل اعلام گردید. 
1- در بخش تحقیق و پژوهش 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به مهدی بخشی مقدم برای فیلم مستند "اسب چوبی " از سبزوار 

تندیس جشنواره و مبلغ هفت میلیون ریال  به سید غلامرضا نعمت پور‍ برای فیلم مستند " برای گونگادین بهشت نیست" از خرم آباد 
1- در بخش فیلمنامه 

از میان 6 کاندید :- عیان/ اوزلمه/ بازتاب/ ادریس/ فرنکشتاین رها شده/ مادران چگونه می میرند 

دیپلم افتخار و هفت میلیون ریال مشترکا  به بهزاد آزادی برای فیلم داستانی "ادریس" از شاهین دژ و رضا جمالی برای فیلم داستانی "بازتاب" از اردبیل 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به خاطر ایده به فرزانه امیریان برای فیلم تجربی "مادران چگونه می میرند" از گناباد 
2- در بخش تصویربرداری 

از میان 5 کاندید :- نوروز در نئور/ سه چنک حاک/ آفتابسوخته/ من قدیمی هستم/ گفتگوی منتشر نشده ژاله 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال  به بهروز بادروج برای فیلم مستند "سه چنک حاک" از زاهدان 

تندیس جشنواره و مبلغ هفت میلیون ریال  به سامی حزنی و عبدالحسین رضوانی برای فیلم داستانی"گفتگوی منتشر نشده ژاله" از بندرعباس 
3- در بخش تدوین 

از میان 5 کاندید :- اسب چوبی/ برای گونگادین بهشت نیست/ من قدیمی هستم/ گفتگوی منتشر نشده ژاله/ بازگشت 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به سید غلامرضا نعمت پور‍ برای فیلم مستند "برای گونگادین بهشت نیست" از خرم آباد 

تندیس جشنواره و مبلغ هفت میلیون ریال به عماد خدابخش برای فیلم داستانی "من قدیمی هستم" از مشهد 
4- در بخش صدا 

از میان 5 کاندید :- لچک/ سه چنک حاک/ یک لحظه دیرتر/ ساچمه/ گفتگوی منتشر نشده ژاله 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به حسن قورچیان برای صداگذاری فیلم داستانی "ساچمه" از اردبیل 

تندیس جشنواره و مبلغ هفت میلیون ریال  به حسن شبانکاره برای صدابرداری فیلم داستانی "یک لحظه دیرتر" از اردبیل 

5- در بخش بهترین کارگردانی فیلم داستانی 

از میان 6 کاندید :یک لحظه دیرتر/ لچک/ گفت و گوی منتشر نشده ژاله/ فرانکشتاین رها شده/ یک لحظه دیرتر/من قدیمی هستم 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال  به یوسف یزدانی برای فیلم "یک لحظه دیرتر" از اردبیل 

تندیس جشنواره و مبلغ هشت میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی به مرتضی نیک نهاد برای فیلم "گفتگوی منتشر نشده ژاله " از بندرعباس 

7- در بخش بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی 

از میان 3 کاندید :- شکار نور/ یادگار بهشت/ قارقا 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به زینب قربانی فریاد برای فیلم "قارقا" از اردبیل 

تندیس جشنواره و مبلغ هشت میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی به پیمان جهانفر برای فیلم "شکار نور" از میانه 

8- در بخش بهترین کارگردانی فیلم مستند 

از میان 4 کاندید :- سلام آقای بل /سه چنک حاک/ نوروز در نئور/ اسب چوبی 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به حسین ریگی لادز برای فیلم "سلام آقای بل" از زاهدان 

تندیس جشنواره و مبلغ هشت میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی به یاسر خیر برای فیلم 

"سه چنک حاک" از زاهدان 

9- در بخش بهترین کارگردانی فیلم تجربی 

از میان 3کاندید :- می فلای/ عیان/ مادران چگونه می میرند 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال  به قادر فریور برای فیلم "عیان" از تبریز 

تندیس جشنواره و مبلغ هشت میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی به حسین شایقی 

برای فیلم "می فلای" از تبریز 
10- در بخش استعداد جوان 

از میان4 کاندید :- روز تولد/ اوزلمه/ مادران چگونه می میرند/ قورشاق 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به مرتضی نژادی برای فیلم داستانی "قورشاق" از اردبیل 

تندیس جشنواره و مبلغ پنج میلیون ریال به احسان شعبانیان برای فیلم پویانمایی "روز تولد" از کرمان 

11- در بخش بهترین مجری طرح یا تهیه کننده 

از میان 4کاندید :- انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر اردبیل /عبدالحسین رضوانی برای فیلم گفت گوی منتشر نشده ژاله / انجمن سینمای جوانان مشهد/ نقی نعمتی برای فیلم های ساچمه و یک لحظه دیرتر 

دیپلم افتخار به انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر اردبیل 

تندیس جشنواره و مبلغ شش میلیون ریال به عبدالحسین رضوانی برای فیلم داستانی "گفتگوی منتشر نشده ژاله " از بندرعباس 

12- بهترین فیلم داستانی در بخش سینمای جوان 

از میان 4کاندید :- صندلی سیاه / نشانی/ قورشاق/ 10:10 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به مصطفی ستاری برای فیلم "صندلی سیاه" از مشهد 

دیپلم افتخار و مبلغ سه میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی به پیمان عباس زاده برای فیلم "10:10" از ارومیه 

13- بهترین فیلم تولید شده توسط دفاتر انجمن 

از میان4 کاندید :- من قدیمی هستم/ بخواب آرام/ لچک/ نقطه سر خط 

دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال  به عادل تبریزی و ایران انتظام برای فیلم داستانی "من قدیمی هستم" از مشهد 

تندیس جشنواره و مبلغ هشت میلیون ریال و حمایت از تولید اثر بعدی  به هایده مرادی برای فیلم داستانی "لچک " از دفتر اردبیل 

14- دیپلم افتخار و مبلغ سی میلیون ریال  به آقایان فرهاد و فرزاد زمانی بخاطر تلاش برای استفاده از تکنولوژی جدید در فیلم کوتاه در فیلم داستانی "بازگشت" از شهر کرد 

- دیپلم افتخار ویژه هیئت داوران اهدا می شود به پروفسور مهدی بلالی مود پدر علم سم شناسی ایران برای حضور در فیلم مستند "التیام" از بیرجند 

- دیپلم افتخار و مبلغ دومیلیون ریال به خانم پرنیان براتی به خاطرامید، شور زندگی وحضور تاثیرگذار در فیلم مستند "پرنیان" از گنبد کاووس 

- دیپلم افتخار و مبلغ دو میلیون ریال به خانم رویا شیرالی به خاطرامید، شور زندگی وحضور تاثیرگذار در فیلم مستند "رویا، یک اتفاق بزرگ" از ایذه

بخش فیلمنامه 

1- لوح تقدیر به فاطمه نقدی برای فیلمنامه مرخصی آقای رزمنده از لاهیجان 

2- لوح تقدیر به مصطفی ستاری برای فیلمنامه خرس عروسکی از مشهد 

3- لوح تقدیر به محسن باقری دستگردی برای فیلمنامه ردپا از شهرکرد 

4- لوح تقدیر و مبلغ چهار میلیون ریال به عنوان نفر سوم  به یاسین خوش آمدزهی برای فیلمنامه ناهدا و رمضان از چابهار 

5- دیپلم افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال به عنوان نفر دوم به حامد طالبیان برای فیلمنامه کبریت بی خطر از اراک 

6- تندیس جشنواره و مبلغ شش میلیون ریال به عنوان نفر اول به هاله ابراهیمی برای فیلمنامه عروسی از کرمان 

بخش ویژه ( اقتباس ادبی از متون کهن و معاصر ): 

1- لوح تقدیر به ایمان مسگر برای فیلمنامه مزرعه فرشتگان از اهواز 

2- تندیس جشنواره و مبلغ چهار میلیون ریال به همراه حمایت از تولید طبق ضوابط اعلام شده  به محمد آریانی برای فیلمنامه وقتی زیباترین گل دنیا روئید از اردبیل 
 
بخش عکس 

1- لوح تقدیر به همراه یک عدد کوله عکاسی اهدایی شرکت نورنگار به سمیه حیدری از شهرکرد 

2- لوح تقدیر به همراه یک عدد کوله عکاسی اهدایی شرکت نورنگار  به سید مدیار شجاعی فر برای مجموعه عکس زلزله بوشهر از اهواز 

3- تندیس جشنواره و مبلغ دو میلیون ریال به عنوان استعداد جوان به مریم اسماعیل زاده برای عکس کنار هم از تبریز 

4- لوح تقدیر و مبلغ دو میلیون ریال به عنوان نفر سوم  به محمد حمیدی برای عکس گذر از ارومیه 

5- دیپلم افتخار و مبلغ سه میلیون ریال به عنوان نفر دوم  به مصطفی غلام نژاد برای عکس نسل و نگاه از اهواز 

6- تندیس جشنواره و مبلغ چهار میلیون ریال به عنوان نفر اول به علی اکبر محمدزاده برای مجموعه عکس رقصه چکه از گناباد
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار