امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20747
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، اوو مورالس در شهر کوشابامبا در بولیوی گفت: ما بررسی خواهیم کرد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، اوو مورالس در شهر کوشابامبا در بولیوی گفت: ما بررسی خواهیم کرد و چنانچه ضروری باشد سفارت آمریکا در بولیوی را خواهیم بست. ما نیازی به سفارت آمریکا نداریم.

قرار است نشست همپیمانان سنتی بولیوی در منطقه برای حمایت از رئیس جمهوری این کشور درپی بازگشت از روسیه و بروز مشکلاتی برای وی در اروپا، در شهر کوشابامبا برگزار شود.

مورالس این مطلب را درپی محکوم کردن فشار آمریکا مطرح کرد. وی همچنین گفت که چهار کشور اروپایی به طور موقت اجازه پرواز هواپیمایش بر فراز خاک خود به دلیل سوء ظن حضور ادوارد اسنودن مشاور سابق آژانس امنیت ملی آمریکا در این هواپیما را ندادند.

رئیس جمهوری بولیوی تاکید کرد: دست من برای بستن سفارت آمریکا هرگز نخواهد لرزید. ما شان و منزلت و حاکمیت داریم و بدون آمریکا احساس می کنیم که از نظر سیاسی و دموکراتیک بهتر هستیم.

هم اکنون کاردار آمریکا در سفارت آمریکا در لاپاز مشغول به فعالیت است زیرا مورالس سفیر آمریکا را در سال 2008 میلادی و سپس آژانس آمریکایی مبارزه با مواد مخدر را در آغاز سال 2009 میلادی به علت دخالت در حیات سیاسی بولیوی از این کشور اخراج کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها