امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20763
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی‌های چشمگیر و گسترده‌ای در منطقه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی‌های چشمگیر و گسترده‌ای در منطقه «الخالدیه» از توابع استان حمص در مرکز سوریه را محقق کردند.

نیروهای ارتش سوریه هم اکنون به 30 متری مسجد «خالد بن الولید» الخالدیه رسیده‌اند که در آن عناصر مسلح متمرکز شده و سنگر گرفته‌اند.

گزارش شده با نزدیک شدن نیروهای ارتش سوریه به مسجد «خالد بن الولید»، عناصر مسلحی که در این مسجد سنگر گرفته بودند، از آن عقب نشینی کردند.

اما تاکید شده که این عناصر مسلح پیش از عقب نشینی از مسجد «خالد بن الولید» اقدام به آتش زدن این مسجد کردند که موجب وقوع آتش سوزی در بخش‌هایی از آن شد.

همچنین گزارش شده که اطراف مسجد «خالد بن الولید» شاهد درگیری شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با افراد مسلح در این منطقه بود که در جریان آن ده‌ها فرد مسلح کشته و زخمی شدند.

همچنین گروه‌های مسلح روز گذشته با چندین موشک دست ساز و همچنین خمپاره بیمارستان نظامی و دانشگاه نظامی وابسته به ارتش سوریه در حمص را هدف قرار دادند.
 
این حملات موشکی و خمپاره‌ای تلفات جانی درپی نداشت و تنها موجب وارد آمدن خسارات مادی به محل اصابت این موشک‌ها و خمپاره‌ها شد.
 
همچنین گزارش شده است که افراد مسلح در منطقه «الخالدیه» از توابع استان حمص، دایره اطلاعات هوایی ارتش سوریه در منطقه «القصور» که تازگی به تصرف ارتش سوریه درآمده است، را هدف قرار دادند.
 
این حمله موشکی نیز تلفات جانی درپی نداشت و تنها موجب وارد آمدن خسارات مادی به محل اصابت این خمپاره‌ها شد.
 
این درحالی است که گروه‌های تروریستی روز گذشته تلاش بسیاری کردند تا نقاط نظامی ارتش سوریه و همچنین نقاط امنیتی استان حمص را نیز هدف قرار دهند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها