امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20798
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 104
 هاشم سلیمی آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: هر کاری که انسان انجام می‌دهد اگر برای رضای خداوند باشد موفق خواهد شد. جامعه خیرین ...

 هاشم سلیمی آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: هر کاری که انسان انجام می‌دهد اگر برای رضای خداوند باشد موفق خواهد شد. جامعه خیرین حامیان معلولان کشور نیز ففط برای رضای خدا گام برداشته و در این راستا به موفقیت‌های خوبی رسیده‌اند.

وی تصریح کرد: چنانچه دولت‌ها با خیرین همکاری و تعامل داشته باشند می‌توان اقدامات خوبی را در سطح کشور برای حمایت از قشرهای نیازمند انجام داد.

عضو هیئت امناء جامعه خیرین حامیان معلولان کشور اضافه کرد: جامعه خیرین در زمینه‌های مختلفی در این سالها فعالیت کرده است که از آن جمله می‌توان به تجهیز بیمارستان‌ها ( شفا، امام حسین (ع) و...) اشاره کرد.

عضو هیئت امناء جامعه خیرین حامیان معلولان کشور بیان داشت: جامعه خیرین به هیچ جناحی وابسته نیست و یک نهاد مستقل است که فقط برای کمک به نیازمندان و مددجویان فعالیت می‌کند.
 


 

آشتیانی ادامه داد: تشکیل اتحادیه خیرین یکی از مواردی است که باید مورد توجه مسئولان باشد چرا که در حال حاضر بسیاری از صنوف از جمله خواربارفروشان، املاک و فروشندگان خودرو دارای اتحادیه هستند.

وی در ادامه به برخی از برنامه‌های مجمع خیرین حامیان معلولان کشور در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه‌های متنوع و همچنین حضور در جمع معلولان و نیازمندان بخشی از برنامه‌های این مجمع است ضمن اینکه در ایام ماه رمضان بنا داریم با توجه به فرصت‌های این ماه اقداماتی را برای حمایت از معلولان در بخش مسکن انجام دهیم.

آشتیانی اظهار داشت: یکی از مشکلات موسسات و خیریه‌ها در کشور ما این است که هر یک از دستگاه‌ها و سازمان‌ها تأکید دارند که باید از آنها مجوز گرفته شود که باید برای رفع این مشکل هم تلاش کرد.

عضو هیئت امناء جامعه خیرین حامیان معلولان کشور افزود: یکی از برنامه‌های اصلی خیرین ساخت مسکن برای معلولان واجد شرایط است که در همین زمینه احداث مسکن برای خانواد‌ه‌های چند معلول در دستور کار قرار گرفته است و بنا داریم برای تمام این خانواده‌ها مسکن احداث کنیم.

وی گفت: جامعه خیرین در این سال‌ها هیچ هزینه‌ای برای دولت نداشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها