امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20812
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، 3 دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین و یک ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، 3 دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین و یک خودرو حامل سلاح را در منطقه «معترم» در ریف «اریحا» هدف قرار داده و منهدم کنند و افراد مسلح موجود در آنها را به قتل برسانند.

از سوی دیگر گزارش شده است که روستای «العلانی» از توابع ریف حارم که در نزدیکی مرزهای سوریه و ترکیه قرار دارد، شاهد درگیری مسلحانه دو گروه تروریستی بود.

دلیل درگیری این دو گروه تروریستی تاکنون مشخص نشده است، اما این درگیری کشته شدن 8 فرد مسلح از دو طرف و زخمی شدن شماری دیگر از این دو گروه تروریستی را به دنبال داشت که در میان زخمی‌ها یک نظامی فراری ارتش سوریه نیز مشاهده می‌شود.

اما نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های نظامی خود در استان ادلب و ریف آن چندین مرکز تجمع و مقر افراد مسلح در مناطق کفرنجد، بسنقول، معترم، کفرشلایا و بوته زارهای بسنقول از توابع ریف «جسر الشغور» هدف قرار داده و منهدم و ده‌ها فرد مسلح مستقر در این مراکز را به قتل رسانده و زخمی کردند.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه مراکز تجمع افراد مسلح در مناطق  معرتمصرین، تفتناز، بدیتا، بوته زارهای جبل الاربعین و روستای عرب سعید از توابع ریف ادلب را هدف قرار دادند و ضمن منهدم کردن این مراکز شمار زیادی از افراد مسلح را به قتل رسانده و زخمی کردند.

نیروهای ارتش سوریه یک انبار ذخیره تجهیزات نظامی افراد مسلح در منطقه «تل سلمو» در ریف ابو الظهور از توابع سراقب را به طور کامل و همچنین یک انبار تجهیزات نظامی افراد مسلح در جنوب روستای ابو الظهور را در منهدم کردند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها