امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20823
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگان «جادوگر شهر از» در کمپانی برادران وارنر آن را برای هفتاد و پنجمین سالگرد اکران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگان «جادوگر شهر از» در کمپانی برادران وارنر آن را برای هفتاد و پنجمین سالگرد اکران عمومی‌اش دوباره به نمایش عمومی می‌گذارند.

در همین رابطه یک پوستر تازه برای این فیلم طراحی شده که دیروز در سایت‌های اینترنتی سینمایی به معرض نمایش گذاشته شد.در این پوستر، 4 کاراکتر اصلی قصه فیلم دوروتی (جودی گارلند)،مترسک (ری بولگر)، مرد آهنی (جک هالی) و شیر بزدل (برت لاهر) حضور دارند.

فیلم کلاسیک «جادوگر شهر از» اولین بار در سال 1939 به روی پرده سینماها رفت و نسخه بازسازی شده آن، نمایش ویژه‌ای هم در سینماهای آیمکسی خواهد داشت.
ماه قبل منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر گفتند مسئولان آن به دنبال اکران عمومی نسخه سه‌بعدی آن به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد اکران عمومی فیلم تحسین شده خود هستند.

این نسخه سه‌بعدی فقط به مدت یک هفته روی پرده سینماها خواهد بود و قرار نیست نمایش عمومی وسیع و طولانی داشته باشد.

به این ترتیب دوستداران آثار کلاسیک سینمایی از 20 سپتامبر تا بیست و هفتم همین ماه فرصت دارند، «جادوگر شهر از» را یک بار دیگر روی پرده بزرگ سینما و با صدای دالبی و کیفیت بالای دیجیتالی تماشا کنند.

قرار است اول ماه اکتبر هم دی دی وی دی ویژه «جادوگر شهر از» روی پیش‌خوان ویدئو کلوپ‌های آمریکای شمالی و اروپا قرار گیرد.
ویکتور فلمینگ کارگردان این افسانه کلاسیک سینمایی بود و منتقدان سینمایی در زمان اکران عمومی آن، ضمن تحسین کار این فیلم‌ساز نقدهای مثبت فراوانی بر روی فیلم نوشتند.

نسخه سه‌بعدی و بازسازی شده «جادوگر شهر از» در حالی به روی پرده سینماها می‌رود که کمپانی والت دیزنی بهار امسال« از:بزرگ و پرقدرت» را اکران عمومی کرد

این محصول جدید کمپانی والت دیزنی به عنوان پیش درآمدی بر قصه «جادوگر شهر از» معرفی شد و قرار است قسمت دوم  آن هم ساخته شود.جیمز فرانکو نقش اصلی این فیلم را بازی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها