امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20827
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، این فروش بالا در یک مدت زمان کوتاه -یعنی سه هفته نمایش عمومی در این محل- نصیب این انیمیشن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، این فروش بالا در یک مدت زمان کوتاه -یعنی سه هفته نمایش عمومی در این محل- نصیب این انیمیشن کامپیوتری خانوادگی می شود.

اهل فن کسب چنین موفقیت بالای مالی برای «دانشگاه لولوها» در چنین مدت کوتاهی را، یک موفقیت خوب برای شرکت کامپیوتری پیکسار و کمپانی والت دیزنی ارزیابی می‌کنند.

از ابتدای فصل تابستان تا به حال، فقط« مرد آهنی 3» توانسته طی چنین مدت کوتاهی (2 هفته) به فروشی بالای 200 میلیون دلار دست پیدا کند.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما برای «دانشگاه لولوها» پیش‌بینی یک فروش کلی 300 تا 350 میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی می‌کنند.

این کمدی خانوادگی اکشن و ماجراجویانه در سه روز اول نمایش خود 82 میلیون دلار فروش کرد و طی 10 روز اول نمایش به فروش کلان 180میلیون دلاری دست پیدا کرد.
فیلم قسمت دوم «کمپانی لولوها» است که در سال 2001 به نمایش عمومی در آمد و حدود 290 میلیون دلار در آمریکا و کانادا فروش کرد.

تهیه‌کنندگان فیلم طی این سالها به دنبال تولید قسمت دوم آن بودند و در جست‌وجوی یک فیلمنامه قوی و مناسب برای ماجراجویی‌های دو کاراکتر اصلی آن بودند.

به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی بی، «دانشگاه لولوها»  را دن اسکانلون کارگردانی کرده و بیلی‌کریستال و جان ‌گودمن صداپیشه‌های اصلی آن هستند.این دو به جای دو لولوی ترسناک به نام سالی و مایک صحبت می‌کنند که در قسمت اول فیلم، در شرکت لولوها کار می‌کردند.

قصه قسمت دوم پیش‌درآمدی بر قصه نسخه اصلی است و ماجراهای آن در دورانی قبل از شروع قصه قسمت اول اتفاق می‌افتد.

به این ترتیب، قصه قسمت دوم به شرح ماجراجویی‌های سالی و مایک در دورانی می‌پردازد که در دانشگاه لولوها ثبت‌نام می‌کنند تا رسم و رسوم ترساندن بچه‌های کوچک را یاد بگیرند.

این دو کاراکتر پس از ورود به دانشگاه لولوها با یکدیگر آشنا و دوست می‌شوند. اما این دوستی پس از یک رشته ماجراجویی‌های خنده‌دار و کمدی شکل می‌گیرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار