امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20828
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منابع ویژه بسیار مطلع به هفته نامه المنار چاپ فلسطین گفتند: دستگاه‌های ذیربط در مصر طرح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منابع ویژه بسیار مطلع به هفته نامه المنار چاپ فلسطین گفتند: دستگاه‌های ذیربط در مصر طرح آمریکا را رد کردند؛ این طرح بر برگزاری همه پرسی بعد از شش ماه تاکید داشت تا سپس نتایج به سود گروه اخوان المسلمین از طریق تقلب در آن رقم بخورد و این گروه به حکومت داری خود با تعهد به اجرای برنامه های آمریکا در منطقه در راستای خدمت به واشنگتن و تل آویو و گسستن وحدت امت اسلامی ادامه دهد.

این منابع افزودند: گروه اخوان المسلمین درحال برنامه ریزی برای تبدیل همه دستگاه‌های کشور به یک نیروی ضربتی در دستان خود و استفاده از آن در سطح داخلی و منطقه ای به نفع خودش هم پیمانیش با آمریکا بود.

این منابع اشاره کردند: آمریکا از موضع ارتش مصر خشمگین است و در نتیجه بعید نیست که دولت آمریکا ارتش مصر را درگیر و از گروه‌ها و هسته‌های تروریستی برای اجرای عملیات انفجاری و جنایتکارانه پشتیبانی کند.

این منابع به درایت ارتش مصر اشاره کردند زیرا فرماندهان آن شیخ الازهر و اسقف قبطی ها و نمایندگان قشر جوان و جبهه نجات را در کنفرانسی که در آن وزیر دفاع بیانیه خود را برای ملت مصر قرائت کرد، شرکت دادند؛ بیانیه ای که شامل خلع مرسی، واگذاری رهبری کشور به رئیس دادگاه عالی قانون اساسی تا برگزاری انتخابات قانونگذاری و ریاست جمهوری جدید بود و اکثریت ملت مصر با قدرت از این موضع حمایت کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار