امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20847
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 163
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور حداکثری ...

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات اخیر اظهار داشت: حداقل انتظار از کسانی که ادعای واهی تقلب در انتخابات سال 88 را داشتند، این است که از مردم و رهبری عذرخواهی کنند.

وی افزود: البته کسانی که ادعای تقلب را داشتند، به چند دسته تقسیم می‌شوند، عده‌ای که در آن فضای تبلیغاتی آن دوره تحت تاثیر قرار گرفتند و آن مواضع را داشتند و بعد از گذشت چند ماه سکوت کردند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: البته برخی چهره‌های شاخص نیز اتهام واهی تقلب را به نظام وارد کردند که از رهبران آن جریان به حساب می‌ایند. آنان باید بیایند و از مردم و نظام عذرخواهی کنند و طلب بخشش نه تنها از مردم و نظام، بلکه از خدا داشته باشند.

زاهدی در ادامه تصریح کرد: این افراد در سال 88 با ایجاد فتنه، بسیاری از جوانان بی‌گناه را به کشتن دادند و اگر فضاسازی آنان وجود نداشت، ما شاهد آن نتایج منفی و تأسف بار نیز نبودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار