امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20890
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 60
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: جمعی از نخبگان، اندیشان و فعالان عرصه زنان و خانواده در قالب تشکل مجامع استانی و مرکزی بسیج جامعه ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: جمعی از نخبگان، اندیشان و فعالان عرصه زنان و خانواده در قالب تشکل مجامع استانی و مرکزی بسیج جامعه زنان به منظور تدوین برنامه‌های پیشنهادی خود در ۶ محور به دولت یازدهم گرد هم جمع شدند تا بتوانند برنامه‌هایی در سطح راهبردی و عملیاتی به دولت یازدهم پیشنهاد دهند.

وی ادامه داد: این همایش به مدت یک روز در مشهد مقدس در حال برگزاری است که 115 نفر از خانم‌های اندیشمند و فرهیخته فعال حوزه زنان به این همایش دعوت شده‌اند.

رئیس بسیج جامعه زنان تصریح کرد: در این همایش 6 کار گروه شامل کارگروه‌های تقویت، تحکیم و تعالی بنیان خانواده، کارگروه زن و رسانه، کارگروه زن و دفاع مقدس، کارگروه نقش زنان در اقتصاد مقاومتی، کارگروه جمعیت و کارگروه عفاف و حجاب برنامه‌های راهبردی و عملیاتی خود را بررسی وی تدوین می‌کنند.
 
اصلانی افزود: این ۶ کارگروه بعد از برنامه افتتاحیه کار خود را آغاز کردند که تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد و تا پایان هفته بسته پیشنهادی آماده و تقدیم رئیس جمهور منتخب خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تصمیم داریم در جلسه‌ای با حضور نمایندگان رئیس جمهوری منتخب در حوزه زنان و خانواده این بسته پیشنهادی را خدمت آقای روحانی ارائه دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها