امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20907
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه های بحرینی، شهر منامه پایتخت بحرین شاهد تظاهرات شبانه با عنوان "آتش انتقام خون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه های بحرینی، شهر منامه پایتخت بحرین شاهد تظاهرات شبانه با عنوان "آتش انتقام خون شهیدان هرگز خاموش نخواهد شد" بود که شرکت کنندگان با عبور از خیابانها بر فراموش نکردن خون شهدا تاکید و خواهان رفتن رژیم حاکم شدند.

اهالی جزیره ستره نیز با برگزاری تظاهرات برادامه راه شهدا تاکید و بازخواست عاملان قتل معترضان مسالمت جو را خواستار شدند. آنها تصاویر شهدا و پرچم های بحرین را در دست داشتند.

تظاهراتی نیز در روستای بوری در محکومیت یورش نیروهای امنیتی به این روستا برگزار شد و در آن شماری از اهالی روستا شرکت کرده و شعارهایی علیه رژیم حاکم سردادند و طولی نکشید که نیروهای رژیم با گازهای اشک آور و خفه کننده این تظاهرات مسالمت آمیز را سرکوب کرد.

روستای الدیه نیز شاهد برگزاری تظاهرات شبانه با شرکت زنان و مردان برای تاکید بر تسلیم نشدن در برابر سرکوبگری رژیم بود که دیری نپایید که نیروهای امنیتی برای متفرق کردن آنها وارد عمل شدند.

اهالی روستای السنابس در غرب شهر منامه نیز با برگزاری تظاهرات بر حق ملت در دفاع از آبرو ومقدسات اسلامی تاکید کردند که نیروهای امنیتی با متفرق کردن تظاهرکنندگان، آنها را در خیابانها وکوچه ها تحت پیگرد قرار دادند.

تظاهرات مسالمت آمیزی تحت عنوان "به کدامین گناه به قتل رسید" در شهر کرزکان برگزار شد و شرکت کنندگان قتل معترضان با آتش نیروهای امنیتی و مزدوران آنها را محکوم کردند.

آنها همچنین در محکومیت تخریب مسجد ابوذر غفاری و جلوگیری از برگزاری نماز جماعت در آنجا شعار دادند که با سرکوبگری رژیم مواجه شدند.

درهمین حال، ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین از مردم خواسته است که امروز جمعه تظاهرات گسترده را در شهرها و روستاهای مختلف بحرین تحت عنوان "جمعه خون شهید... انقلاب" برگزار کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها