امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۱۳:۲۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20914
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 105
«باسمه القصاب» کارشناس مسائل خاورمیانه و فعال سیاسی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در صنعاء، با اشاره به ...

«باسمه القصاب» کارشناس مسائل خاورمیانه و فعال سیاسی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در صنعاء، با اشاره به عزل محمد مرسی از ریاست جمهوری مصر، گفت: بعد از تحولات جاری مصر، هر کسی به ریاست جمهوری این کشور برسد؛ سرنوشت مرسی و مبارک را در مقابل دیدگانش خواهد یافت یا عدالت پیشه کند و یا عزل می‌شود. این موضوع همان مقوله‌ای است که ملت مصر بر نظام تحمیل کرد.

وی با بیان اینکه ملت مصر ثابت کرد که کرسی ریاست جمهوری محل ایمنی برای تک روی نیست، و هر کسی که به اراده ملت احترام نگذارد عزل می‌شود؛ افزود:‌ پیروزی انقلاب مصر بزرگترین مجازات برای عوامل فتنه و تفرقه انگیزی و انداختن آنها در زباله دان تاریخ است.

القصاب با تاکید بر لزوم به کارگیری اصطلاح «خلع» به جای واژه‌های «عزل» و یا «کودتا»، تحولات مصر را پیامد اراده ملت آن کشور خواند و افزود: تجربه ریاست جمهوری مرسی درس عبرتی برای همه کسانی است که بعد از وی به قدرت برسند و اگر آن سرلوحه کار خویش قرار ندهند به همین سرنوشت دچار خواهد شد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار