امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2092
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 256
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان محمودآباد، مصطفی پورمحمدی نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری که به ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان محمودآباد، مصطفی پورمحمدی نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری که به مازندران سفر کرده بود، پس از حضور و سخنرانی در همایش فعالان صنعت در آمل برای دیدار با خانواده‌های شهیدان محمدزاده و رضایی در محمودآباد حضور یافت.

خانواده شهیدان محمدزاده سه فرزند خود به نام‌های سردار شهید ابوالحسن، سردار شهید ابوالقاسم و بسیجی شهید هادی محمدزاده را تقدیم انقلاب کرد و یک فرزند جانباز به نام علی‌اکبر محمدزاده و یک داماد جانباز قطع نخاع به نام قهرمان روحی را به انقلاب عرضه کرد.خانواده شهیدان رضایی نیز که در روستای ساحلی بیشه‌کلا زندگی می‌کنند، سه شهید سرافراز را تقدیم انقلاب کرده و سه فرزند جانباز دیگر را نیز در دامان انقلاب و ولایت پروراندند.

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در دیدار با خانواده معظم شهیدان محمدزاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، ایثار یک خانواده در تقدیم سه شهید و دو جانباز را بی‌نظیر دانست و گفت: زندگی دنیوی ما هر قدر هم که طول بکشد چه ارزشی در مقابل زندگی سراسر نور شهدا و خانواده‌های آنها دارد.

وی از پدر و مادر شهیدان محمدزاده خواست تا دعا کنند که نزد خدا، ائمه و شهدا روسپید و قدردان رشادت‌های شهدا و خانواده‌های آنها باشیم.

 

پدر شهیدان محمدزاده نیز با تقدیر از حضور پورمحمدی ابراز داشت: خداوند به همه خدمتگزاران صدیق نظام طول عمر عنایت بفرماید و دعا می‌کنم همه ما پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

در ادامه این دیدار برادر شهیدان محمدزاده که خود نیز از جانبازان جنگ تحمیلی است به بیان خاطرات دوران جنگ پرداخت و در جوی صمیمی با پورمحمدی به گفت‌وگو پرداخت.

 

در پایان این دیدار چند نفر از جانبازان قطع نخاعی مازندران با نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری دیدار و مشکلات خود را بیان کردند و پورمحمدی نیز با ابراز ارادت به جانبازان مازندرانی قول پیگیری و رسیدگی به خواسته‌های آنها را داد.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در ادامه دیدار با خانواده شهدای محمودآباد به دیدار خانواده شهیدان رضایی رفت و از نزدیک با پدر و مادر شهیدان رضایی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این جو صمیمی پورمحمدی از ایثار و فداکاری‌های خانواده‌های شهیدان تقدیر کرد و افزود: خانواده‌ای که شش فرزند خود را در راه انقلاب هدیه می‌کند و حاصل آن سه شهید و سه جانباز است، یقینا به دنبال دنیای خود و مادی‌گری نیست.

وی تجلیل از خانواده شهدا را کمترین کار ممکن از سوی مسئولان دانست و ابراز داشت: خرسندم که امروز این توفیق حاصل شد تا از نزدیک با پدر و مادر سه شهید و سه جانباز دیدار کنم و امیدوارم دعای خیر شما پشت سرما باشد.

پدر شهیدان رضایی نیز با ابراز خرسندی از حضور پورمحمدی خاطرنشان کرد: هر کاری که انجام می‌دهیم باید رضایت خدا و رهبری را در نظر بگیریم و مبادا کاری کنیم که دل رهبری به درد آید.

پدر شهیدان رضایی همچنین به خواسته مردم روستای بیشه کلای محمودآباد درباره زمینی که با وجود داشتن سند، مورد تعارض قرار گرفت از رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواست تا به این موضوع رسیدگی کند.

وی دو خواسته تجهیز بخش دیالیز بیمارستان شهدای محمودآباد و گلزار شهدا را مهم‌ترین دغدغه خود دانست و از پورمحمدی خواست تا در این زمینه مساعدت دستگاه‌های ذی‌ربط را بگیرد.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری نیز با تنظیم نامه‌ای به بازرسی مازندران نسبت به بررسی و ارائه گزارش پرونده مورد درخواست پدر شهیدان رضایی دستورات لازم را صادر کرد.

 

پدر شهیدان رضایی در پایان این دیدار خواستار دیدار حضوری با نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در تهران شد که با استقبال پورمحمدی روبه‌رو شد.

=============

گزارش از علی یوسفی

=============

انتهای پیام/86013/ح40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها