امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20930
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جبهه نجات ملی در بیانیه‌ای تاکید کرد که از مصری‌ها می‌خواهد برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جبهه نجات ملی در بیانیه‌ای تاکید کرد که از مصری‌ها می‌خواهد برای دفاع از انقلاب 30 ژوئن که برای تحقق اهداف انقلاب 25 ژانویه علیه حسنی مبارک، به وقوع پیوست به خیابان‌ها آمده و تظاهرات برگزار کنند.

در این بیانیه آمده است: ما خواهان حمایت از دستاوردهای موج دوم انقلاب 25 ژانویه هستیم و بر تلاش برای بازگرداندن ثبات و آرامش برای ساختن کشور و توسعه آن تاکید می‌کنیم.

در این بیانیه تاکید شده است که باقی ماندن ما در میادین تا زمان تکمیل اقدامات مربوط به مرحله انتقالی به همه جهانیان نشان می‌دهد که مصری‌ها به انقلاب خود افتخار می‌کنند و به موفقیت آن پایبند هستند.

یکشنبه گذشته(30 ژوئن) تظاهرات گسترده علیه مرسی و مخالفت با حکومت اخوان‌المسلمین در مصر برگزار شد و در همین روز ارتش مصر با صدور بیانیه‌ای 48 ساعت به گروه‌های سیاسی مهلت داد تا خواسته‌های مردم را محقق کنند اما مرسی این ضرب‌الاجل ارتش را رد کرد و در نهایت نیز ارتش با صدور بیانیه دوم، مرسی را از قدرت عزل و «عدلی محمود منصور» رئیس دادگاه عالی قانون اساسی را به عنوان رئیس جمهور موقت مصر تا زمان برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، تعیین کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار