امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2095
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 185
حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل در پاسخ به این سئوال که برای ورود خود به انتخابات ...

حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل در پاسخ به این سئوال که برای ورود خود به انتخابات ریاست جمهوری با چه گروه‌هایی در حال رایزنی است، اظهار داشت: در حال تلاش هستیم تا در این زمینه موفقیت‌هایی کسب کنیم.

وی افزود: با ائتلاف‌های اکثریت اصولگرایان و پیشرفت در حال تفاهم هستیم که نتایج آن اعلام می‌شود.

 لغو سخنرانی پورمحمدی در جمع کشاورزان مازندرانی

پورمحمدی با انتقاد از لغو نشست وی با کشاورزان مازندرانی اظهار داشت: دوره قبل هم به استان مازندران سفر کردیم و در زمینه‌های محیط زیست، کشاورزی و صنعت نشست‌هایی داشتیم.

مشکلات جدی مازندران در بخش کشاورزی

وی بیان کرد: مازندران قطب کشاورزی است اما در بخش کشاورزی مشکلات جدی دارد.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری اظهار داشت: در این سفر نیز با صنعتگران و کشاورزان جلسه داشتیم اما جلسه با کشاورزان را لغو کردند و وقتی صنعتگران هم تبلیغات می‌کنند بنرها را جمع کردند.

وی درباره نتایج نشست‌های قبلی نیز یادآور شد: گزارش‌های مفصل و ایده‌های روشنی طراحی کردیم و درباره پیشنهادات جدی برای تحول صنعت و کشاورزی کار شده است اما باید به اتکای تخصص موجود در کشور نیازهای خود را تعقیب کنیم و در جمع پنج نفره اگر بخواهیم تصمیم بگیریم شرایط فعلی رخ می‌دهد.

انتهای‌ پیام/86011/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار