امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20958
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 63
علیرضا اصغریان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که چرا بعد از ابلاغ مصوبه فروش ...

علیرضا اصغریان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که چرا بعد از ابلاغ مصوبه فروش حجمی اینترنت از سوی رگولاتوری هنوز برخی شرکت‌های مخابرات استانی، سیستم فروش حجمی را پیاده نکرده‌اند، اظهار داشت: برخی شرکت‌ها هنوز امکان محاسبه صورت‌ حساب‌ مشترکان براساس حجم مصرفی را ندارند.

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در حال حاضر به صورت کلی براساس مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مبنای فروش اینترنت در کشور حجمی است.

وی ادامه داد: اغلب شرکت‌های نیز از جمله اکثر شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت (PAP) سیستم فروش و صورت‌ حساب‌گیری براساس حجم مصرفی را پیاده‌سازی و اعمال کرده‌اند.

اصغریان افزود: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای مساعدت با برخی شرکت‌ها که نتوانستند به موقع سیستم صورت‌گیری حجمی را پیاده‌سازی کنند و نیز جلوگیری از ایجاد تاخیر در اجرایی شدن مصوبه فروش حجمی اینترنت که به بهبود وضع اینترنت کاربران کمک می‌کند، مهلتی را به این شرکت‌ها داده است.

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار داشت: براین اساس با الزام رگولاتوری، شرکت‌هایی که امکان محاسبه صورت‌حساب‌ها به صورت حجمی را نداشته‌اند، موظف به فروش اینترنت به صورت نامحدود شده‌اند تا زمانی که امکان محاسبه به صورت حجمی را فراهم کنند.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها