امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2098
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 201
به گزارش فارس از ابهر، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در جمع مردم ابهر ضمن تشکر از مردم شهر ابهر این شهر را یکی از ...

به گزارش فارس از ابهر، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در جمع مردم ابهر ضمن تشکر از مردم شهر ابهر این شهر را یکی از شهرهای قدیمی ایران و مرکز یکی از تمدن‌های بزرگ ایران اسلامی در صدها سال قبل برشمرد و اظهار داشت: ایثار مردم این منطقه در دوران انقلاب اسلامی و هم در مبارزه با رژیم شاه در تاریخ ایران ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز جنگ در مرزهای کشور نیست، ادامه داد: ما باید همچون هشت سال دفاع مقدس ایثار و فداکاری کرده و در عرصه‌های کشاورزی و صنعت تلاش کنیم، چرا که این جنگ اقتصادی و جنگ با فقر، بیکاری و گرانی است.

رضایی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و اینکه ما در چهار حوزه مشکل داریم، تصریح کرد: تحریم، سوء مدیریت در اداره کشور، واردات کالاهای چینی و مشکل کشاورزی به دلیل واردات بی‌رویه از مشکلات امروز کشور است.

وی با اشاره به واردات بی‌رویه کالاهای خارجی و محصولات کشاورزی گفت: امروز کشاورزی داخلی سیلی بزرگی خورده است.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در پی مشکلات موجود در کشور ارزش پولی کشور پایین آمده است، افزود: این مشکل به حدی است که 45 هزار تومان سال قبل معادل 15 تومان امروز ارزش دارد.

وی بیکاری را از مشکلات عمده کشور بر شمرد و گفت: این مشکلات باعث به وجود آمدن دو خطر مهم در کشور است، اول اینکه زندگی مردم دچار مشکل شده و دوم خود نظام مورد تهدید قرار گرفته است.

رضایی در ادامه با بیان اینکه تا زمانی که سفره مردم با سفره دولت جدا باشد دولت مانند همسایه‌ای است که از سفره همسایه خبر ندارد، افزود: باید سفره مردم و دولت یکی شود تا دولت از سفره مردم خبر داشته باشد.

وی تصریح کرد: از شماها می‌خواهم خودتان را برای جهادی بزرگ آماده کنید، جهادی که کشاورزی و صنعت منطقه را آباد و رویاهای آمریکا را در همین شهرستان دفن کند.

رضایی از جمله اقدامات خود در کشور بعد از انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور را جهش دادن به تولید ملی به وسیله مردمی شدن اقتصاد عنوان کرد و گفت: لازمه عملی شدن این امر آغاز تولید از خانه‌ها، شهرها و نهایتا در استانهاست.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر مردمی شدن اقتصاد افزود: با مردمی شدن اقتصاد، اقتصاد کشور آسیب‌ناپذیر خواهد شد.

وی اهمیت دادن به مسئله کشاورزی، احداث سردخانه، پرداخت یارانه به صنایع تبدیلی، بیمه محصولات کشاورزی، خرید تضمینی گندم، مسئله بیمارستان این شهر را از برنامه‌های خود برای این شهرستان عنوان کرد.
انتهای پیام/2308/غ40
برچسب ها:
آخرین اخبار