امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20994
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۶
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، احمد علیرضابیگی در دیدار هیئت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، احمد علیرضابیگی در دیدار هیئت سرمایه‌گذاری استان هوبی چین با اشاره به اهمیت حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در عرصه اقتصادی، خاطرنشان کرد: تعامل هر چه بیشتر بخش خصوصی کشورهای ایران و چین، می‌تواند زمینه‌ساز همکاری‌های مستحکم بین دو کشور باشد.

وی با اشاره به سابقه همکاری‌های اقتصادی آذربایجان ‌شرقی و استان هوبی چین، خاطرنشان کرد: با توجه به تجارب گذشته، همکاری دو استان در زمینه توسعه نیروگاهی و تبدیل ضایعات پتروشیمی کارگشا خواهد بود.

علیرضابیگی با بیان این که جمهوری اسلامی آمادگی لازم جهت همکاری در زمینه‌های مزبور را دارد، اظهار داشت: افزایش قیمت انرژی با اجرای هدفمندی یارانه‌ها، جذابیت این موضوع را افزایش داده است؛ البته بررسی تخصصی جزئیات، توسط کارشناسان، ضروری است.

سرپرست هیئت سرمایه‌گذاری چین نیز در این دیدار با تشکر از استاندار آذربایجان ‌شرقی، گفت: موضوعات مطرح شده در این دیدار را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

شوو افزود: بر اساس سابقه چند ساله همکاری با استان آذربایجان‌ شرقی، اعتماد می‌دهیم که عملی شدن پروژه‌های یاد شده را تحقق بخشیم.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت گسترش روابط موجود با استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت:  برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه گذاری، نشان‌دهنده عزم راسخ مسئولان آذربایجان ‌شرقی در توسعه فعالیت‌های اقتصادی و گسترش سرمایه‌گذاری خارجی است.
انتهای پیام/60002/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها