امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21018
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۱
تعداد بازدید: 117
سید مرتضی فاطمی سردبیر هفته‌نامه پنجره در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تمکین اصولگرایان به قانون اساسی ...

سید مرتضی فاطمی سردبیر هفته‌نامه پنجره در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تمکین اصولگرایان به قانون اساسی در انتخابات 92 و قانون‌شکنی برخی افراد در سال 88 اشاره کرد و اظهارداشت: قانون فصل‌الخطاب است چراکه اجرای قانون «بد» بهتر از بی‌قانونی و عدم اجرای قانون است.

سردبیر هفته‌نامه پنجره تصریح‌کرد: بداخلاقی‌های سیاسی گریبان‌گیر هر دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا بوده است اما فتنه 88 محصول حرکات افراد رادیکالی بود.

فاطمی تصریح کرد: اصولگرایان در انتخابات 92 نقطه عطفی در جهت تمکین به قانون را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند که باید در جهت فرهنگ‌سازی و نهادینه شدن این فرهنگ تلاش شود.

وی در توضیح شعار اعتدال که از سوی رئیس‌جمهور منتخب مطرح می‌شود، یاد آورشد: نکته بسیار مهم این است در داخل کشور به هر طیف سیاسی نگاه می‌شود، معتقدند شاخص و تراز اعتدال هستند؛ همه سیاست مداران دنیا خود را شاخص اعتدال می دانند اما ما در جمهوری اسلامی اگر بخواهیم به تعریف درستی از اعتدال برسیم نیازمند الگو هستیم و بهترین الگو عملکرد امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و افرادی مثل شهید بهشتی هستند.

فاطمی در ادامه سخنان خود به ویژگی افراد کابینه یازدهم نیز اشاره و خاطرنشان کرد: نگاه ما به دولت آینده نگاه خوشبینانه است و امیدواریم مشکلات اقتصادی و فرهنگی را مرتفع کند.

سردبیر هفته‌نامه پنجره با تأکید بر اینکه کابینه یازدهم باید با مشورت تمام جریانات معتدل و عقلانی روی کار بیاید، خاطرنشان کرد: توصیه دیگر در افراد کابینه این است که افراد جوان و شایسته در کنار مدیران کارآزموده و باتجربه استفاده شود یعنی تلفیقی از مدیران نسل اول و دوم و سوم انقلاب اسلامی در کابینه استفاده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار