امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2102
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 196
مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به انفجار بوستون آمریکا اظهار کرد: آمریکا همواره از وقوع این حوادث به نفع خود ...

مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به انفجار بوستون آمریکا اظهار کرد: آمریکا همواره از وقوع این حوادث به نفع خود بهره‎برداری کرده و آن را بهانه‌ای برای تجاوز به سرزمین‌های دیگر قرار داده است و این در حالی است که روزانه انسان‌های بیگناهی در کشورهایی از جمله سوریه، پاکستان و افغانستان به خاطر سیاست‌های استعماری و استکباری آمریکا جان خود را از دست می‎دهند.

جلیل با بیان اینکه انفجار شهر بوستون ادامه پروژه اسلام‌هراسی آمریکا است، تصریح کرد: آمریکا با مظلوم‌نمایی سعی دارد تا این حادثه را هم به سمت سیاست‌های استعماری خود پیش ببرد و همین امر احتمال سناریو بودن این حادثه را زیادتر می‌کند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همین راستا پروژه‌های اسلام‌هراسی آمریکا در دنیا با این اتفاق رونق پیدا می‌کند چراکه این کشتار به دو برادر مسلمان چچنی نسبت داده شده است.

جلیل خاطرنشان کرد: این در حالی است که گفته می‎شود این دو برادر آمریکایی و در همین کشور آموزش‌های لازم را دیده‌اند و پس از پناهندگی به آمریکا کارت سبز جهت ارائه آموزش‌ در مدرسه نخبگان آمریکایی را دریافت کرده‌اند و بورسیه تحصیلی معادل 2500 دلاری در ماه دریافت کرده‌اند در حالی که این نوع دانش‎آموختگان در آینده به استخدام سازمان سیا در می‎آیند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی از گسترش دین اسلام به شدت هراس است، افزود: دین اسلام در کشورهای مختلف جهان گسترش پیدا کرده و این امر منافع استکباری آمریکا را به شدت در خطر انداخته است.
انتهای پیام/68004/صا20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار