امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21028
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۱
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ابطال ثبت نام‌های قبلی فدراسیون کشتی و ثبت نام جدید از نامزدهای حضور در انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ابطال ثبت نام‌های قبلی فدراسیون کشتی و ثبت نام جدید از نامزدهای حضور در انتخابات این فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان هفدهم تیرماه را زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون اعلام کرد.

برگزاری انتخابات در چنین شرایطی با انتقاد گسترده جامعه کشتی و اهالی رسانه روبرو شد، اما حالا از وزارت ورزش و جوانان خبر می‌رسد که محمد عباسی وارد عمل شده و دستور داده است تا برگزاری انتخابات این فدراسیون به زمان دیگری موکول شود.

به نظر می‌رسد با توجه به شرایط موجود و در پیش بود مسابقات قهرمانی آسیا و جهان در رده‌های سنی مختلف بهترین تصمیم برای عدم برگزاری انتخابات گرفته شده است، تصمیمی که بدون شک می‌تواند آرامش را به کشتی بازگرداند.

بدون شک عباسی با تدبیری که به خرج داده و اتخاذ چنین تصمیم مهمی می‌تواند در بازگرداندن آرامش به کشتی توفان زده کشتی تأثیر بسزایی داشته باشد. در چنین شرایطی که کشتی بیش از هر زمان دیگری برای تکرار افتخارات گذشته نیاز به آرامش دارد و با توجه به دغدغه کشتی‌گیران و اعضای مجمع، برگزاری انتخابات می‌توانست تأثیری منفی در روند رو به رشد کشتی داشته باشد.

با این شرایط به نظر می‌رسد تصمیم وزیر ورزش و جوانان در سپردن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی به اعضای مجمع بهترین تصمیم ممکن باشد تا در زمانی مناسب و در آرامش بهترین تصمیم گرفته شود؛ موضوعی که به طور حتم در آینده به نفع کشتی و جامعه گوش‌شکسته‌ها خواهد بود.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار