امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21029
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهور منتخب، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهور منتخب، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب به پیام‌های تبریک رؤسای جمهور کشورهای جمهوری آذربایجان، نیکاراگوئه، اسلواک و بلاروس پاسخ داد.

روحانی در پاسخ به پیام تبریک «الهام علی اف» رئیس‌جمهور کشور جمهوری آذربایجان از گسترش و تحکیم مناسبات تهران و باکو استقبال کرد.

رئیس‌جمهور منتخب با تشکر از پیام «الهام علی اف» اظهار داشت: روابط حسنه موجود میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان که بر پایه‌های دوستی و اعتماد متقابل استوار است در آینده نیز با تلاش مشترک و روزافزون بیش از پیش مستحکم شده و تعمیق خواهد یافت.

حسن روحانی همچنین در پاسخ به پیام تبریک «دانیل اورتگا» رئیس‌جمهور نیکاراگوئه با آرزوی سلامتی و موفقیت برای ملت و دولت این کشور، ابراز اطمینان کرد که با تلاش متقابل روابط دوستانه دو کشور در همه سطوح گسترش می‌یابد.

وی همچنین در پاسخ به پیام تبریک «ایوان گاسپاروویچ» رئیس‌جمهور اسلواک ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک دو ملت بیش از پیش گسترش یابد.

رئیس‌جمهور منتخب با تشکر از پیام رئیس‌جمهوری اسلواک، با ابراز خشنودی، بیستمین سالگرد برقراری روابط فیمابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلواک را گرامی داشت.

روحانی در پاسخ به پیام تبریک «الکساندر لوکاشنکو» رئیس‌جمهوری بلاروس نیز اظهار داشت: از اینکه شروع مسئولیت اینجانب مصادف با آغاز سومین دهه روابط دیپلماتیک دو کشور است، مسرورم و بر گسترش هر چه بیشتر روابط تأکید دارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها