امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21079
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 94
صمد آقامیری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: تاکنون 25 رشته در زمینه‌‌های مختلف بحران در این مؤسسه ایجاد شده بود و در سال جدید ...

صمد آقامیری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: تاکنون 25 رشته در زمینه‌‌های مختلف بحران در این مؤسسه ایجاد شده بود و در سال جدید هم در مقطع کارشناسی ارشد 2 رشته «حمایت روانی در حوادث» و «DMIS» که برای کاربرد فناوری‌های نوین در سوانح است ایجاد کرده‌ایم.

وی همچنین از ایجاد 9 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: این رشته‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت سوانح و بحران است که در صورت تأیید شورای گسترش وزارت علوم ایجاد خواهد شد.

رئیس مؤسسه علمی کابردی هلال در پاسخ به خبرنگار فارس در مورد گسترش دایرة‌المعارف سوانح و حوادث تصریح کرد: مراحل نهایی و کارشناسی 100 لغت جدید دیگر در حال طی شدن است و موافقت ضمنی را برای چاپ نسخه انگلیسی آن هم از فدراسیون بین‌المللی گرفته‌ایم.

به گزارش خبرنگار فارس، اواخر سال گذشته برای نخستین بار دایرة‌المعارف سوانح و بلایا مشتمل بر 400 لغت توسط جمعیت هلال احمر ایران به چاپ رسید و این دایرةالمعارف در حال گسترش است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها