امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21089
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 69
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: در ساعت 8 صبح روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری سمند ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: در ساعت 8 صبح روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری سمند در کیلومتر 10 جاده قوچان به فاروج در استان خراسان رضوی، 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله‌نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده  سواری سمند اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در ادامه گفت: ساعت 12 ظهر روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 25 جاده فرعی بیضاء در استان فارس 6 نفر مجروح شدند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

وی همچنین ادامه داد: در ساعت 17:55 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه اتوبوس بنز در کیلومتر 21جاده ملایر به اراک 8 نفر مجروح شدند که 3 نفر از مجروحین در بیمارستان بستری و 5 نفر دیگر به صورت سرپایی مداوا شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده اتوبوس بنز اعلام کردند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص حادثه دیگری گفت: ساعت 18:30 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 3 جاده مهاباد به ارومیه در استان آذربایجان غربی 3 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

سرهنگ سلبی افزود: با بررسی تصادفات روز گذشته، مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 31.6 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 19.8 درصد، انحراف به چپ 19.8 درصد، عدم رعایت حق تقدم 14.6 درصد و خستگی و خواب آلودگی 4.2 درصد بوده است؛ همچنین 33 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 10 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار