امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21099
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 98
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شرکت تایوانی HTC اعلام کرد که در فصل دوم سال جاری میلادی با کاهش 83 درصدی درآمدهای خود مواجه شده است و این ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شرکت تایوانی HTC اعلام کرد که در فصل دوم سال جاری میلادی با کاهش 83 درصدی درآمدهای خود مواجه شده است و این نتیجه مالی از پیش‌بینی قبلی کارشناسان اقتصادی هم ضعیف‌تر بوده است.

در فصل دوم سال جاری مجموع سود خالص شرکت HTC به 1.25 میلیارد دلار تایوان(41.6 میلیون دلار آمریکا) رسید که این رقم از درآمد خالص 7.4 میلیارد دلاری شرکت یاد شده در مدت مشابه سال قبل کمتر بود.

اما با این وجود در نتایج مالی کسب شده برخی پیشرفت‌ها نیز دیده می‌شد. در حالی که شرکت HTC در اوایل سال جاری میلادی با سود خالص منفی مواجه شده بود و به عبارت دیگر ضرر خالص را در نتایج مالی خود کسب کرد، در سه ماه گذشته به واسطه عرضه گوشی هوشمند HTC One توانست این ضرر را اندکی جبران کند.

مجموع درآمدهای این شرکت در دوره زمانی یاد شده با کاهش 22 درصدی به 70.7 میلیارد دلار تایوان رسید که این رقم برای مدت مشابه سال قبل 91.04 میلیارد دلار تایوان محاسبه شده بود. البته کارشناسان اقتصادی هم پیش‌تر احتمال داده بودند که مجموع درآمدهای HTC در این مدت به 70 میلیارد دلار تایوان برسد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار